Vyhledávání


Kontakt

Moderátor-Dj

736178622

E-mail: kamillos-dj@seznam.cz

Reference

Datum: 03.10.2022

Vložil: Kamillos Dj

Titulek: Drakiáda

Další celkem vydařená akce ve Štítarech. Drakiáda se i přes blížící se bouřku povedla, účast byla možná malinko slabší oproti očekávání, ale připisuji to tomu počasí. Každopádně všichni co dorazili si to náležitě užili, draci létali vysoko a dle pár přiložených momentek ve fotogalerii je vidět ty úsměvy a spokojenost nejmenších. A to je to hlavní

Datum: 25.08.2022

Vložil: Kamillos Dj

Titulek: Skvělá oslava

Díky moc za projevenou důvěru a za to, že jste si vybrali právě mne a já se mohl stát součástí této náramné párty a oslavit krásné životní jubileum. Brzy dodám i nějaký obrazový materiál popř. video. Bylo to vážně supr

Datum: 25.06.2022

Vložil: Jana

Titulek: Svatba

Jediným slovem děkuji.
Vás pane Dj, by si na svatbě přála každá nevěsta

Datum: 28.06.2022

Vložil: Kamil

Titulek: Re: Svatba

Děkuji za milá slova Jano :)

Datum: 27.05.2022

Vložil: Kamil

Titulek: A již opět můžeme hrát a dělat radost

Doba Covidového šílenství je snad již za námi a já jsem velmi rád, že se opět můžeme setkávat a společně bavit na různých akcích, ať jsou to teambuildingy, narozeninové oslavy a nebo svatební veselí. Takže mne neváhejte kontaktovat a zamluvit si mou produkci právě pro tu vaši párty.
Kamillos Dj

Datum: 16.12.2020

Vložil: Kamil

Titulek: Doba Covidová

Zdravím všechny návštěvníky a příznivce.. Bohužel tahle těžká doba se kterou nikdo z nás nepočítal nám vůbec nepřeje a není možné hrát v podstatě žádné akce aniž bychom neporušovali nařízení vlády a abychom neohrožovali zdraví své a nebo naopak hostů. Je mi opravdu velice líto, ale až do zlepšení situace nemohu uspokojit žádnou vaší poptávku na hudební produkci nebo moderování.. Děkuji za pochopení a všem přeji pevné zdraví, hezké a klidné prožití Vánočních svátků s těmi jež máte rádi a také šťastný nový rok. Ať rok 2021 je lepším a veselejším než ten letošní a ať se co nejdříve můžeme radovat z běžných věcí v našich životech.. To vám všem že srdce přeje Kamil Dj

Datum: 24.07.2020

Vložil: Lenka

Titulek: Svatba Třískovi 20.6.2020

Pan DJ je opravdový profesionál, celý den navozoval úžasnou atmosféru. Na změnu plánu ohledně ozvučení obřadu reagoval pohotově a neměl s ničím problém. Při focení pomáhal svolávat skupinky a díky tomu vše proběhlo hladce. Hrál přesně podle naších představ a moderování svatebních her zvládl naprosto skvěle. Jako nevěsta jsem se nemusela vůbec o nic starat ohledně zábavy, stačilo se jen krátce domluvit a DJ vše zařídil a zábavu zorganizoval. Hosté se skvěle bavili a večer po pár skleničkách se zábava krásně rozjela.
Ještě jednou velké díky!!!! Díky Vám nevázla zábava a byl to pro všechny zážitek :)

Datum: 24.07.2020

Vložil: Kamil

Titulek: Re: Svatba Třískovi 20.6.2020

Jsem velmi rád, že jste se dobře bavili a já mohl být při tom :) Jste krásný manželský pár a já ještě jednou přeji hodně štěstí a určitě dejte vědět jak dopadla ta tipovací soutěž, jaké jméno bude nosit váš již očekávaný potomek a zda jste si vybrali z jmen jenž vám hosté pomohli napovědět. Děkuji za vaši recenzi i slova chvály a třeba jsme se neviděli naposledy ..

Kamil Dj

Datum: 18.06.2020

Vložil: Věra Macháčková

Titulek: Koróna v DS Úvaly

Velké díky za zpestření těžké doby koronovirove, kdy jsme pod zámkem již tomu 4 měsíce.
Velice nás rozveselil vkusný výběr písniček k našemu věku. Byla to opravdu vzpruha a proto budeme velice rádi když se k nám budete vracet.
Moc a moc děkujeme.

Datum: 22.06.2020

Vložil: Kamil

Titulek: Re: Koróna v DS Úvaly

Děkuji mnohokrát za vaše milá slova paní Macháčková. Bylo mi velkým potěšením, že jsem mohl alespoň trošku rozveselit vaše tváře a snad i potěšit vaše srdce písničkami co máte rádi. Rád opět přijdu a můžeme to zopakovat, pokud si to se mnou vedení DS dohodne. Mějte hezký den.

<< 1 | 2 | 3 >>