Vyhledávání


Kontakt

Moderátor-Dj

736178622

E-mail: kamillos-dj@seznam.cz

Reference

Datum: 24.07.2020

Vložil: Kamil

Titulek: Re: Svatba Třískovi 20.6.2020

Jsem velmi rád, že jste se dobře bavili a já mohl být při tom :) Jste krásný manželský pár a já ještě jednou přeji hodně štěstí a určitě dejte vědět jak dopadla ta tipovací soutěž, jaké jméno bude nosit váš již očekávaný potomek a zda jste si vybrali z jmen jenž vám hosté pomohli napovědět. Děkuji za vaši recenzi i slova chvály a třeba jsme se neviděli naposledy ..

Kamil Dj

Datum: 18.06.2020

Vložil: Věra Macháčková

Titulek: Koróna v DS Úvaly

Velké díky za zpestření těžké doby koronovirove, kdy jsme pod zámkem již tomu 4 měsíce.
Velice nás rozveselil vkusný výběr písniček k našemu věku. Byla to opravdu vzpruha a proto budeme velice rádi když se k nám budete vracet.
Moc a moc děkujeme.

Datum: 22.06.2020

Vložil: Kamil

Titulek: Re: Koróna v DS Úvaly

Děkuji mnohokrát za vaše milá slova paní Macháčková. Bylo mi velkým potěšením, že jsem mohl alespoň trošku rozveselit vaše tváře a snad i potěšit vaše srdce písničkami co máte rádi. Rád opět přijdu a můžeme to zopakovat, pokud si to se mnou vedení DS dohodne. Mějte hezký den.

Datum: 08.06.2020

Vložil: Alena

Titulek: Poděkování

Za úžasnou spolupráci si zasloužíte 5*. Byli jsme nadmíru spokojeni. Hosté si nemohli vynachválit jak super hrajete, i my jsme si to užili s nimi. Díky, že jste se nenechal ukecat na písničky, které nebyly vhodné, a nebo byly zakázané dle naší předchozí domluvy. :) Rozhodně doporučujeme a oceňujeme Váš profesionální přístup. Ještě jednou dík za to, že jste náš svatební den udělal nezapomenutelný!Hudbu hrál takovou, jakou jsme si vybrali ale to co sám hrál, byla pecka a moderoval vše co bylo zapotřebí. Pokud nikdo netančil, tak měl energii a sám si tančil do hudby, což bylo super že jen nestál ale bavil se. Doporučuji všem, co si chtějí svatbu opravdu užít

Datum: 22.06.2020

Vložil: Kamil

Titulek: Re: Poděkování

Zdravím a děkuji za příspěvek, jsem samozřejmě velmi rád, že jste si vybrali právě mne a že vše bylo dle vašich představ a vy jste si svůj velký den užili jak se patří.

Datum: 31.05.2020

Vložil: Kamil

Titulek: ...

Zdravím a děkuji mnohokrát za vaše ohlasy. Možná si říkáte, proč tady prozatím recenze nejsou a vysvětlení je prosté. Tento web byl spuštěn teprve dnes 31.5.2020

<< 1 | 2