Vyhledávání


Kontakt

Moderátor-Dj

736178622

E-mail: kamillos-dj@seznam.cz

Reference

Datum: 11.04.2024

Vložil: Petra

Titulek: Miss babička v DPS Plaveč

Moc děkujeme za super moderování naší akce Miss babička, bylo to super a tvůj profesionální přístup tomu dodal ten správný šmrnc. Budeme se těšit na další spolupráci a samozřejmě tě doporučujeme všem, kteří chtějí mít profesionálniho, vstřícného a fajn moderátora a Dj.

Datum: 03.07.2023

Vložil: Veronika

Titulek: Akce Hasiči

Děkujeme za profesionální moderování a ozvučení akce hasičů v Blížkovicich . Bylo to opravdu moc krásné. Příště se budeme opět těšit.

Datum: 24.06.2023

Vložil: Kamillos Dj

Titulek: Novinky

A málem jsem zapomněl. Co je nového? Tak opět jsem nakoupil nějaké vybavení, výkonnější výrobník mlhy, nějaká světla a největší radost mám z lepší konzole než kterou jsem používal doposud. Již brzy ji provětrám a budu se těšit, třeba na nějaké fajn párty právě u vás.

Datum: 24.06.2023

Vložil: Kamillos Dj

Titulek: Novinky

Milí příznivci a případně i nový návštěvníci stránek. Nějaký čas jsem zde nenapsal ani řádku a mohlo by se zdát, že se tedy nic nového neudálo, ale opak je pravdou :) Právě tato krátká odmlka znamená, více akcí a taktéž méně času zde postovat nové věci.
Takže nemějte mi to za zlé, polepším se.

Datum: 06.02.2023

Vložil: Zuzana Kašpříková

Titulek: Večírek nemocnice Kyjov

Bylo to úžasný, moc děkujeme a snad opět za rok na stejném místě

Datum: 06.02.2023

Vložil: Kamillos Dj

Titulek: Re: Večírek nemocnice Kyjov

Já děkuji za skvělou párty a budu se těšit opět někdy u vás v Kyjově na podobně vydařený večer

Datum: 08.02.2023

Vložil: Zuzka

Titulek: Re: Re: Večírek nemocnice Kyjov

Kamčo já moc děkuji za ochotu a tvou profesionalitu na našem večírku v Kyjově.Bylo to fakt super a už jsem rozdala všechny tvoje vizitky tak se těš na spoustu zábavy.Tak někdy příště.......Zuzka

Datum: 14.01.2023

Vložil: Kamillos Dj

Titulek: V roce 2023 v novém ..

Přátelé, nadešel čas kdy i já jsem došel do bodu, kde jsem chtěl změnit a posunout celkovou image o minimálně level výše.
Ten čas je tady a již je vše nakoupeno, čekám až dorazí z eshopu a máte se opravdu na co těšit :)
Váš Kamillos Dj

Datum: 21.12.2022

Vložil: Kamillos Dj

Titulek: Čerti

Přátelé, blížící se konec roku je malinko hektičtější a opravdu nestíhám.. Myslel jsem, že zde do galerie umístím pár fotek z další supr akce, kterou jsem moderoval a měl tu čest být jak se říká u toho. Tak alespoň připíchnu odkaz na FB tam jsem to již dát stihl.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100086173213420

Datum: 24.11.2022

Vložil: Kamillos Dj

Titulek: Halloween

Ač nejsem velkým příznivcem oslav Halloweenu, tak v tomto případě musím říci, že to byla velice vydařená a náročná akce jak na přípravu sálu a všeho okolo, tak i na moderování soutěži a her pro nejmenší. Každopádně děti si to parádně užili a to je to hlavní a já z toho mám velkou radost. Díky všem co se na tom podíleli a také těm kdo přišli

1 | 2 | 3 >>